Zaloguj się przez Facebooka! Zarejestruj się!

~diabelek

Miłe dla oka ujęcie, dobra obróbka, fajna gra linii traw i kończyn konika
Kwadratowy kadr też mi tu pasuje.
Gratuluję bardzo udanego zdjęcia.


Znajome strony
Ładnie ułożone elementy w kadrze, podoba mi się kompozycja.


Co za światło! Wielkie brawa za uchwycenie.


Tak, IR. Fotografia w podczerwieni


Świetna praca! Gratuluję wyniku i życzę dostania się na ten kierunek (to było, a właściwie jest moje niespełnione marzenie trwające od dzieciństwa ).


~michalmosor: ponieważ chowuję na ten obeiktyw, uznam to za komplement Aczkolwiek zdjęcie zrobione nie wspomnianą Sigmą a Samyangiem 8 mm. Pozdrawiam i dziękuję za komentarze.


A racja, jakoś nie zauważyłam tej ścieżki podczas robienia zdjęcia.


To jedno z najlepszych zdjęć tatrzańskich jakie widziałam.


Cóż za wspaniały świetlny spektakl! Niesamowita gra światła! W dodatku mistrzowsko wręcz uchwycona. Wspaniała FOTOGRAFIA. Szczerze gratuluję i czasu i miejsca i -przede wszystkim - talentu. Kawał dobrej roboty.


Bardzo ładna, naturalna górska fotografia. Szlak ładnie prowadzi wzrok na dalsze plany. Pogratulować.


Oooo, to też wspaniałe. Pięknie kadrujesz. Tutaj kolorystyka jakby cieplejsza, przyznam szczerze, że ta z poprzednich ujęć trochę bardziej mi się pdoobała, co i tak nie zmienia faktu, że fotografia jest godna podziwu.


Kolejny fantastyczny kadr, kolejne fantastyczne górskie zdjęcie. Chyba jedno z Twoich najlepszych. Jestem pod wrażeniem.


Ładnie rozplanowane. Podoba mi się. Widzę, że lubisz kadrować tak, aby na fotografii było dużo nieba. Dobrze to wygląda


Świetna górska fotografia! Wszystko w kadrze na właściwym miejscu. Szlak ładnie przecina dół zdjęcia. Gartuluję spaniałej pracy.


Dobry kadr, ładne, szerokie ujęcie.


Cóż za widok! Miałeś szczęście zobaczyć niesamowity chmurny spektakl I udało Ci się go dobrze uchwycić, czego szczerze gratuluję


Dziękuję bardzo


Kolejne świetne zdjęcie w Twojej galerii. Przyjemne kontrasty.


Bardzo dobry kadr, linia szlaku ładnie prowadzi wzrok. Zasługuje na uznanie


Szedłeś może Orlą zimą? Szacunek
Panorama bardzo dobra, zarówno pod względem technicznym - nie widać łączeń, jak i pod względem artystycznym Ładnie udało Ci się złapać szczegóły w cieniach i światłach, w zimie to dość problematyczne. Jedynie na niebie stworzyły sie plamy od polara pewnie (nad Kozim Wierchem i Granatami), ale jakoś specjalnie nie ujmują one fotografii. Podsumowując: brawo!


VW Vento


Kolejne świetne zdjęcie z Tatr. Brawo.


Wow! Wspaniała fotografia! Tego typu zdjęcia z gór, tzn. połączenie lekko ośnieżonych stoków z pomarańczową, jesienną trawą podobają mi się najbardziej. I jeszcze te odbicia w wodzie. Naprawdę jestem pod ogromnym wrażeniem.


Ciekawie sfotografowane. Do kwadratowych kadrów w krajobrazach przekonana nie jestem, ale tutaj bardzo ładnie wyszło. Wszystko porozmieszczałeś w kadrze jak "należy", wszystko zdaje się być na swoim miejscu. Gratuluję.


Świetny, naturalny portret! Widać doskonałą współpracę fotografa i modelki. Ona świetnie "zagrała", a On to świetnie złapał I brak kolorów dodał klimatu.
Brawo, brawo, jestem pod wrażeniem.1 2 3 4 5 6 ... 31 Następna strona
© 2001-2017 Grupa Onet.pl SA - digart.pl v.6
RSS Wszelkie materiały i wypowiedzi zamieszczone w serwisie należą do ich autorów. Grupa Onet.pl S.A. i zespół digart.pl nie odpowiadają za ich treść.
strona główna | regulamin | zasady korzystania | faq | załoga | RSS | reklama | kontakt